Seznam významných zákazníků a dodavatelů

UPC Česká republika, a.s.

Naše společnost je servisní organizací společnosti UPC Česká republika, a.s. a tato mnohaletá spolupráce jistě dokazuje, že jsme schopni poskytnout vysoce kvalitní služby i subjektům s vysokými nároky na spolehlivost a reakční dobu.

ALCOMA spol. s r.o.

Naše společnost provádí dodávky, montáže a servis radiových spojů značky ALCOMA. Spoje výrobce ALCOMA spol. s r.o. vynikají nejen svou kvalitou, ale i technickými parametry a poměrem cena/výkon.

APC

Dlouholeté zkušenosti s aplikací zdojů UPS značky APC využíváme při návrhu řešení pro naše zákazníky. Produkty této společnosti jsou lídrem na trhu záložních zdrojů napájení od domácností až po datacentra.

CISCO

Produkty společnosti CISCO jsou ikonami na trhu aktivních síťových prvků. Díky jejich dlouholetému provozu ve vlastní infrastruktuře dokážeme produkty této značky efektivně implementovat v návrhu klíčových řešení našich zákazníků.

Schrack Technik

Jsme certifikovaným dodavatelem produktů společnosti Schrack Technik spol. s r.o. V řešeních založených na těchto produktech tak dokážeme poskytovat výrobcem garantovanou záruku na ucelené řešení v délce až 25 let.

Telefonica O2 Czech Republic, a.s.

Telefonica O2 Czech Republic a.s. disponuje zřejmě nejrozsáhlejší sítí datových rozvodů v ČR a díky naší spolupráci s touto společností můžeme nabídnout kvalitní datové okruhy a komplexní telekomunikační řešení téměř kdekoli v ČR.

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Jedním z našich referenčních zákazníků je i Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, která je jednou z nejvýznamnějších zdravotnických organizací v ČR. Naše řešení bezkontaktního přístupového systému splňuje vysoké nároky na spolehlivost a hygienu.

U:fon - MobilKom, a.s.

Začlenili jsme se do unikátního projektu celorepublikové telekomunikační sítě U:fon. pro společnost MobilKom, a.s., která tuto síť vystavila a provozuje, jsme dodávali pasivní technologie v největším českém peeringovém telehouse SiTEL.

Hewlet Packard

Dodáváme produkty značky Hewlett-Packard a to zejména v oblasti serverových a síťových řešení. Díky implementaci v naší vlastní síti elektronických komunikací máme bohaté zkušenosti, které rádi využijeme i pro naše zákazníky.

CzechPoint

Naše společnost nabízí kompletní výstavbu a správu pro Český Podací Ověřovací Informační Národní Terminál. Nabízíme i připojení těchto kontaktních míst CzechPOINT k Internetu.

Tesla a.s.

Spolupracujeme s akciovou společností TESLA v oblasti měření anténních systémů. Specializujeme se pak zejména na testování vysokofrekvenčních radioreléových datových spojů a parametrů antén při použití v komerčním sektoru.