O nás

Servisní vůz

INTERCONNECT s.r.o. je dynamicky se rozvíjející, ryze česká společnost, s působností v oblasti telekomunikací, počítačových sítí, kamerových, zabezpečovacích a požárně signalizačních systémů. Poskytujeme komplexní řešení a služby od fáze projektování, přes dodávku řešení a služeb až po správu, servis a revize.


Historie a vývoj společnosti

Společnost INTERCONNECT s.r.o. byla založena v říjnu 1998 s počáteční působností zejména v oblasti dodávek telekomunikačních řešení pro domácí sektor v lokalitě Praha-východ. Výrazný rozvoj firmy a jejího portfolia nabízených služeb nastal zejména od roku 2008, když došlo k akvizici několika dalších subjektů působících v telekomunikačním prostředí. Tyto akvizice spojené s kvalitním zázemím zajistily dostatek kvalifikovaných personálních kapacit pro rozšíření portfolia společnosti. V současné době není společnost INTERCONNECT s.r.o. jen jedním z předních poskytovatelů telekomunikačních řešení ve své primární lokalitě působnosti, ale i vyhledávaným partnerem v oblasti servisu a správy informačních technologií ve firmách, projektování, dodávek i následného servisu a revizí požárních signalizací, kamerových, zabezpečovacích a přístupových systémů.

Předměty činnosti

Mezi hlavní předměty činnosti společnosti INTERCONNECT s.r.o. patří poskytování kvalitních telekomunikačních služeb a poskytování dodávek a služeb v oblasti zabezpečení majetku a osob. Tyto hlavní oblasti jsou podpořeny širokou škálou souvisejících činností jak na poli telekomunikací a IT technologií, tak v oblasti projektování, výstavby, servisu, revizí apod. Mnohaletých zkušeností v oboru telekomunikací je využito při projektování, výstavbě, servisu i správě bezpečnostních řešení jak v oblasti ITC, tak zejména na poli masivně expandujících kamerových, zabezpečovacích a požárně signalizačních systémů, kde je napojení na moderní datové sítě dnes již běžným standardem.

Náš tým

V týmu naší společnosti se nacházejí profesionálové z předních oborů ICT, jako je například oblast bezpečnosti, síťové infrastruktury, optických, metalických i bezdrátových technologií, hardware, software, operačních systémů, virtualizace, databází, VoIP a dalších. Dále úzce spolupracujeme se specialisty v oblastech legislativy a ochrany citlivých osobních údajů. Pro realizaci projektů je tak možné čerpat ze široké znalostní báze. Mladé inovativní myšlení podpořené touto znalostní platformou pak zaručuje poskytnutí komplexních řešení na míru specifickým potřebám našich zákazníků.

Obrat společnosti INTERCONNECT s.r.o.

Hospodářské výsledky

Výrazný rozvoj společnosti INTERCONNECT s.r.o. nastal zejména od roku 2008. Společnost akvizovala několika dalších telekomunikačních subjektů, rozšířila svůj team pracovníků a společně s novým kvalitním zázemím ve svém sídle výrazně rozšířila působnost i portfolio služeb. Díky množství spokojených zákazníků, a to nejen z řad domácností, malých a středních firem ale i z oblasti veřejné správy má meziroční obrat společnosti výrazně vzrůstající trend. Společnost má průhlednou, ryze českou vlastnickou strukturu, je registrovaným plátcem DPH a vede valutový účet v EUR pro zahraniční platby.