IP ústředny

Kerio Operator V300

Pro malé a střední firmy

Jednoduchá správa

Podstatná úspora nákladů

Naše společnost nabízí realizaci komplexního telekomunikačního řešení, které neodmyslitelně zahrnuje i moderní telefonní služby VoIP založené na špičkových řešeních IP telefonních ústředen.

Po mnoha letech zkušenností naše společnost dodává zejména zařízení GFI Kerio Operator, které zle provozovat formou vlastní hardwarové či softwarové ústředny nebo formou virtuální cloudové ústředny. Vše dle Vašich konkrétních potřeb


Neváhejte nás kontaktovat pro vypracování optimalizované nabídky právě pro Vás!

Kerio Operator popis

Zůstaňte ve spojení se svými zákazníky a kolegy, aniž byste byli připoutáni k pracovnímu stolu.

Kerio Operator je telefonní systém založený na protokolu VoIP, který poskytuje výkonné a současně cenově dostupné funkce hlasové a obrazové komunikace vhodné pro malé a středně velké firmy na celém světě.

Aplikace Kerio Operator Softphone Vám umožňuje uskutečňovat a přijímat hlasové hovory a videohovory, poslouchat hlasové zprávy, nastavit přesměrování hovorů a prohlížet si historii hovorů – a to kdykoli a kdekoli jen pomocí Vašeho počítače.

Proměňte svůj mobilní telefon se systémem iOS nebo Android na virtuální pracovní telefon pomocí aplikace Kerio Operator Softphone. Tato aplikace používá data namísto minut mobilního volání, takže můžete telefonovat z kteréhokoli místa na světě. Díky tomu, že aplikace používá Vaše pracovní telefonní číslo a kvalita hlasu je křišťálově čistá, je to jako byste měli svůj pracovní telefon neustále s sebou.

Vytvářejte konferenční hovory za pochodu, spravujte hovory pomocí aplikace Kerio Operator pro službu Salesforce nebo nastavte flexibilní pravidla přesměrování, abyste nezmeškali žádný hovor.

Bleskurychle nasaďte, nakonfigurujte a spravujte produkt Kerio Operator prostřednictvím snadno použitelného webového administračního rozhraní. Mějte neustále kontrolu nad všemi svými zařízeními Kerio Operator pomocí centrálního webového rozhraní -- MyKerio.

Kerio Operator se vyznačuje jednoduchostí konfigurace, automatickou konfigurací telefonů a vzdálenou správou podporující tablety. Kerio Operator v tomto ohledu nemá konkurenci.

Zneužití telefonních systémů může stát hodně peněz a nemusíte jej zjistit až do doby, než Vám přijde účet. To se Vám však se systémem Kerio Operator nestane. Jeho pokročilé bezpečnostní technologie udržují telefonní hackery mimo hru, zabraňují zneužití a zajišťují soukromí Vašich uživatelů a osob, jimž volají. Kerio Operator kontinuálně monitoruje nestandardní chování, zjišťuje a zabraňuje pokusům o prolomení bezpečnosti a podporuje šifrování hovorů.

Kerio Operator se vyplatí i z finančního hlediska. Opusťte Vaše tradiční telefonní služby, nákladné PBX a specializované telefonní techniky – a dejte zelenou systému Kerio Operator.

Váš telefonní systém již dále nebude potřebovat specializovaného technika. Díky jednoduchému používání systémů Kerio a okamžitému nastavení se dramaticky sníží náklady na správu, zatímco Vaši uživatelé si budou užívat nových vlastností.

Produkt Kerio Operator bezproblémově spolupracuje s Vaším stávajícím IT prostředím, ať už máte jakékoli potřeby. Zvolte přístup, který bude nejlépe vyhovovat Vašim stávajícím IT procesům, infrastruktuře a organizaci. Bez ohledu na to, kterou variantu použijete, Kerio Operator Vám vždy nabídne stejně snadné použití, důkladné zabezpečení a jednoduchou správu.

Produkt můžete nasadit jako softwarové zařízení, virtuální stroj nebo hardwarové zařízení s optimalizovaným výkonem. Nechcete spravovat svůj vlastní server? Zvolte službu Kerio Cloud, která Vás zbaví starostí.

Přehled vlastností
Chci objednat / poptat tuto službu