Firmy a průmysl

Kamery

Moderní IP řešení

Vysoké rozlišení

Firmy, města

Kamerové systémy pro firmy jsou již řadu let prověřeným nástrojem zabezpečení i zajištění ochrany materiální povahy a jsou nejefektivnějším nástrojem ostrahy objektů.


V moderním světě, plném technologií jsou již informace tím nejcennějším artiklem. Důraz na bezpečnost ve firmách tak neustále roste a kamerový systém je jedním ze základních stavebních prvků zabezpečení ve sféře firem a průmyslu a je zcela nepostradatelným nástrojem ostrahy a efektivním způsobem zajištění sledování a přístupu do citlivých a chráněných prostor.

Zcela nepostradatelný je kamerový systém pro zabezpečení velkých průmyslových areálů, kde je velká pravděpodobnost majetkové trestné činnosti. Ani pravidelné obchůzky ostrahy nemohou dosáhnout požadovaného efektu. Jen kamerový systém dává ostraze možnost sledovat dění v celém areálu naráz.

Kamerové systémy jsou také nepostradatelným pomocníkem v provozu firem. Díky jejich použití lze zajistit dohled nad dodržováním bezpečnosti práce na pracovišti i získat informace o aktuálním pracovním vytížení zaměstnanců. V tomto případě je však nezbytné ošetření pracovně právních vztahů ve vztahu k nasazení kamerových systémů na pracovištích.

Naše společnost zajišťuje v rámci problematiky kamerových systémů i právní servis a poradenství, které se týká zejména oblasti ochrany osobních údajů ve vztahu k zákonu č. 101/2000Sb.

Schéma CCTV pro firmu

Moderní kamerové systémy jsou již cenově velice dostupné a vybavení provozoven i v sektoru malých firem není dnes již nijak výraznou zátěží. Barevné kamery s vysokým rozlišením lze instalovat prakticky kdekoliv. Jejich provedení jsou různá, od klasických kamer, přes kompaktní, DOME až po kamery otočné. Konkrétní typy lze volit i s vysoce kvalitním IR přísvitem pro noční vidění. Připojení je pak realizováno analogově po koaxiálním kabelu, po ethernetu jedním UTP kabelem i s napájením nebo bezdrátově pomocí WiFi. Možností je mnoho a není třeba, abyste celou problematiku dlouze studovali. Stačí nás jen kontaktovat a po průzkumu na místě Vám vhodné typy, přesně pro danou situaci, naši specialisté vyberou a zakomponují do celkového projektu.

Moderní záznamová zařízení využívají digitální zpracování záznamu, které poskytuje vysoké kapacity nahrávací doby a dokáže obraz zaznamenávat bez opotřebení a ztráty kvality stále dokola. Díky digitálnímu zpracování dokáží tato zařízení i např. detekovat pohyb v nastaveném čase a místě a odeslat zprávu s alarmem např. e-mailem a umožňují Vám vše sledovat vzdáleně i v době, kdy jste například na dovolené.

Dnešní technologie skýtají prakticky neomezené možnosti a jde jen o vhodný a kvalitní návrh a provedení. Společnost INTERCONNECT s.r.o. má v oblasti kamerových systémů bohaté zkušenosti. Rádi Vám vypracujeme a postavíme řešení přesně na míru. Stačí nás jen kontaktovat.

Typový průběh realizace kamerového systému pro firmu

  • Naši projektanti se bezplatně dostaví na místním šetření v místě požadované montáže, jehož náplní je průzkum místa instalace, technické zhodnocení situace a vyjasnění potřeb zabezpečení Vaší společnosti.
  • Na základě tohoto průzkumu je vypracována rámcová nabídka řešení, která je s Vámi konzultována.
  • Následuje vypracování konkrétního projektu naším projektantem kamerových systémů tak, aby nejlépe odpovídal konkrétní situaci a všem požadavkům.
  • Po Vašem odsouhlasení projektu Vám celý kamerový systém namontuje team našich techniků. Samozřejmostí je plná diskrétnost.
  • Následuje provedení revizí, testovacího provozu, vyhodnocení odchylek, jejich korekce, vyhotovení dokumentace k systému a samozřejmě je provedeno proškolení obsluhy.
  • Na závěr je systém spuštěn do ostrého provozu a protokolárně předán. Součástí předání je i dokumentace projektová a provozní.
  • Rádi Vám zajistíme i dlouhodobý servis a údržbu.

Nabízená řešení

Pro oblast firem jsme pro vás vybrali kompletní produktové řady ve třech variantách.

Logo SAMSUNG

Značka SAMSUNG nemusí být v oblasti elektroniky nijak zvláště představována a výrobky této společnosti lze zařadit jistě do segmentu kvality. Divize SAMSUNG Security, která se zabývá bezpečnostními a kamerovými systémy si tento standard kvality bezpochyby drží. Kamery, záznamová zařízení i zobrazovací monitory patří mezi špičková zařízení a jsou vynikající volbou od domácího použití, přes použití korporátní až po využití státními institucemi.

Logo NUUO

NUUO je Taiwanský výrobce, jehož produkty se vyznačují optimálním poměrem ceny, kvality a technických možností. Tyto výrobky jsou ideálním řešením pro oblast menších a středních firem. V produktové nabídce je zastoupena kompletní škála nejrůznějších typů a variant kamer, objektivů, záznamových zařízení, videoserverů i ovládacích panelů.

Logo IPCoder

Pro korporátní oblast je ideálním produktem IP záznamový server IPCoder KRR-4xx pro až 24 kamer, který je určen pro průmyslové použití a montáž do 19“ rozvaděče, kde zabírá pouze výšku 1U. Server je vybaven RAID úložištěm a splňuje vysoké nároky požadované ve firemním sektoru.

Chci objednat / poptat tuto službu